PARK – sadovnické a krajinářské úpravy s.r.o. již od roku 1990, kdy byla založena, pečuje v průběhu vegetačního období o zeleň, v zimě pak uklízí sníh a sype chodníky a parkoviště. Náš tým tvoří cca 25 kmenových zaměstnanců, kteří mají bohaté praktické zkušenosti. V závislosti na sezóně angažujeme další pracovníky, abychom byli schopni uspokojit všechny potřeby vás – našich klientů.

 

Co vám můžeme nabídnout: 

Naše zkušenosti na vaší straně

Nezahálíme a stále se vzděláváme a školíme v oboru údržby zeleně. V současnosti se odborně vzděláváme v projektu Hortulánus. Absolvovali jsme čtyřleté zahradnické vzdělávání Zelená linie a Zahradnická perspektiva, dále pak dvouleté Zelené vzdělání, zaměřené na golfové trávníky. K veškerým činnostem používáme moderní strojový park, který pravidelně obnovujeme. Vy tak máte stále jistotu, že objednané služby budou provedeny v nejvyšší kvalitě. Ke každé zakázce patří i odborné poradenství, které vám poskytneme zdarma. Oslovte nás ještě dnes.

Ověřený dodavatel nezklame

Staráme o zeleň, chodníky a komunikace v JE Dukovany a v severní části města Třebíče. Nejvyšším oceněním našeho přístupu je stále rostoucí počet investorů, kteří se na nás obracejí na základě referencí z již realizovaných zakázek.

PARK s. r. o. řídí 3 jednatelé a společníci zároveň. Do června roku 2009 jsme byli veřejnou obchodní společností.

Širší servis pro vaše pohodlí

Rozšířili jsme naši činnost o drobné doprovodné stavby jako jsou koupací jezírka a biobazény, instalujeme a osazujeme zelené střechy, provádíme práci ze dřeva a kamene, které na zahrady patří. Dokážeme i vydláždit chodníky, postavit suché zídky.

Vybírejte ze služeb, které které pro vás rádi zrealizujeme:

Kontaktujte nás

Zde napište svou zprávu

PARKCZ, Jaderná elektrárna Dukovany, 675 50

+420 777 326 184, +420 777 326 190, +420 777 326 185, +420 777 326 186